Меню KDT
МЕНЮ
| |
05 Июн 2020 21:50
logo.jpg?_=1577596589

Күйші Дина 6

Алматинский район

Школа-лицей N 50 "Қазғарыш" имени Райымбек батыра

№50 МЕКТЕП-ЛИЦЕЙДІҢ САЙТЫНА ҚОШ КЕЛДІҢІЗ!





Бастауыш сынып оқушыларының ғылыми жоба жарысына қатысуы

 

Оқушы аты-жөні

Секция

Сынып

Мұғалімнің

 аты-жөні

Жетістіктері

аудан

қала

Республика

Халықаралық

1

Төлеубек Сәбина

 

2

Капсаметова Динара

 

3 орын

 

 

2

Дукенбаев Муса

 

2

Искакова Нұраш

 

1 орын

 

 

3

Мейрамбек Адина

 

2

Айдашова Гүлзира

 

2 орын

 

 

4

Айдарбек Замира

 

3

Бейсеитова Арайлым

 

2 орын

 

 

5

Бекбатырұлы Нұрдаулет

 

3

Дәуіт Арай

 

3 орын

 

 

6

Кайрулла Султан

 

3

Ахметжанова Салтанат

 

3 орын

 

 

7

Теңізбай Ертілек

Теңізбай Нұртілек

 

4

Болатбаева Сауле

 

1 орын

 

 

8

Саматұлы Жандаулет

Қанатбай Дінмұхамед

Этнопедогогика

 

4

Жандильдина Гульмирам

 

1 орын

2орын

 

9

Қуанышбай Адина

 

4

Оразбаева Жанар

 

2 орын

 

 

10

Құттыбай Дастан

 

4

Кангелдиева Загипа

 

3 орын

 

 

 5-11 сынып оқушыларының ғылыми жоба жарысына қатысуы

 

Оқушы аты-жөні

Секция

Сынып

Мұғалімнің аты-жөні

Жетістіктері

аудан

қала

Республика

Халықаралық

1

Тыныс Адай

физика

10 «ә»

Есманова Салтанат Сейтқадыровна

 

1 орын

3орын

 

2

Нышан Бексұлтан

Жер және космос

9 «ә»

Есманова Салтанат Сейтқадыровна

 

2 орын

 

 

3

Ерік Бейбарыс

экономика

10 «б»

Болатбаева Сауле Муратбековна

 

2орын

 

 

4

Қобланды Алишер

Қабдош Ельдар

химия

8 «д»

Нурмолдина Мейрамгүл Мақсутовна

 

3 орын

 

 

5

Зейнелғаби Амир

құқықтану

8 «г»

Шайкенов Сайлау Серикбайұлы

 

1 орын

 

 

6

Аманжолова Мөлдір

өлкетану

11 «ә»

Болатбаева Сауле Мұратбековна

 

2 орын

 

 

7

Абдукадирова Ақбота

этномәдениеттану

10 «а»

Болатбаева Сауле Мұратбекқызы

 

3 орын

 

 

8

Алтынбекова Азель

әдебиет

9 «а»

Оспанов Мұратбек Бұркітұлы

 

2 орын

 

 

9

Амангельдина Аяулым

языкознания

8 «д»

Сулеменова Тамара Рамазановна

Нурбекова Ғалия Оразбековна

 

 

3 орын

 

 

10

Искакова Анель

языкознания

9 «б»

Байшагирова Бақтыбала Диханбаевна

 

3 орын

 

 

  

         Диаграммадан, өткен жылдарға қарағанда 2018-2019 оқу жылында оқушылардың ғылыми жұмыс бойынша жетістіктерінің артқанын көруге болады.

2017-2018 оқу жылында – 32 оқушы аудандық, 60 оқушы қалалық, 9 оқушы республикалық, 35 оқушы халықаралық ғылыми жоба жеңімпазы болса, 2018-2019 оқу жылында 37 оқушы аудандық, 66 оқушы қалалық, 13 оқушы республикалық, 45 оқушы халықаралық ғылыми жоба жеңімпазы атанды.

 

Бастауыш сынып оқушыларының олимпиадаларға қатысуы

Оқушы аты-жөні

Сыныбы

Мұғалім аты-жөні

Жетістіктері

аудан

қала

Республика

Халықаралық

1

Шалқар Ринат

4 «б»

Жандильдина Гульмира

 

2орын

 

 

2

Олжабай Бауржан

3 «в»

Жандильдина Гульмира

 

2орын

 

 

3

Алимбай Інжу

2 «ә»

Жандильдина Гульмира

 

2орын

 

 

4

Бакқыт Е ралы

4 «а»

Оспанова Баян Нурғалиевна

 

1орын

 

 

5

Альбиева Айнұр

4 «ә»

Баймендина Гуля Саржановна

 

3орын

 

 

6

Қожағаппаров Азамат

4 «а»

Оспанова Баян Нурғалиевна

 

3орын

 

 

7

Исенов Ерасыл

4 «д»

Калмышева Ляззат Мажитовна

 

3орын

 

 

8

Асанхан Алимжан

4 «б»

Дауренбекова Сара Кусаиновна

 

3 орын

 

 

 

8-11 сынып оқушыларының олимпиадаға қатысуы

Қазақ тілі бірлестігі оқушыларының олимпиадаларға қатысуы

 

Оқушы аты-жөні

Секция

Сыныбы

Мұғалім аты-жөні

Жетістіктері

аудан

қала

Республика

Халықаралық

1

Алтынбек Назерке

Қазақ тілі

8 «Б»

Ермағамбетова А.Қ.

2 орын

 

 

 

2

Тұрсынова Аружан

Қазақ тілі

9 «Ә»

Дүйсенова Қ.К.

3 орын

3 орын

 

 

 

3

Алтынбекова Азель

Қазақ тілі

10 «Ә»

Оспанов М.Б.

2 орын

3 орын

 

 

4

Есержан Аққу

Қазақ тілі

11 «Ә»

Шыныбекова А.С.

2 орын

 

 

 

 

МИФ бірлестігі оқушыларының олимпиадаларға қатысуы

 

Оқушы аты-жөні

Секция

Сыныбы

Мұғалім аты-жөні

Жетістіктері

аудан

қала

Республика

Халықаралық

1

Смагулов Эмиржан

Математика

8 «А»

Асқарбекова Б.Д.

3 орын

 

 

 

2

Байбосынов Әділет

Математика

9 «Г»

Кируова А.К

грамота

 

 

 

3

Нагумарова Анеля

Математика

10 «Б»

Бердікенова М.С.

3 орын

3 орын

 

 

4

Бектай Нұрсұлтан

Математика

11 «А»

Қарабаева а.С

2 орын

3 орын

 

 

5

Байманова Іңкәр

Физика

8 «В»

Есманова С.С.

1 орын

 

 

 

6

Сабырбаев Темірлан

Физика

9 «А»

Мукушев Т.А.

2 орын

 

 

 

7

Тыныс Арай

Физика

10 «Ә»

Есманова С.С.

3 орын

 

 

 

8

Батырханова Айша

Физика

11 «А»

Утегенова Г.С.

грамота

 

 

 

9

Дөненов Әлішер

Информатика

11 «Б»

 

 

 

 

 

10

Мейрамбек Бақтияр

Информатика

10 «Ә»

Айдашова Г.Ж

2 орын

 

 

 

11

Нұрғали Айбек

Информатика

9 «Б»

 

 

 

 

 

12

Асқаров Рауан

Информатика

8 «В»

 

 

 

 

 

 

 

Жаратылыстану бірлестігі оқушыларының олимпиадаларға қатысуы

 

Оқушы аты-жөні

Секция

Сыныбы

Мұғалім аты-жөні

Жетістіктері

аудан

қала

Республика

Халықаралық

1

Аристанова Анель

Химия

8 «Д»

Сапарбаева М.Ж.

1 орын

 

 

 

2

Рашид Самал

Химия

9 «Г»

Нурмолдина М.

2 орын

 

 

 

3

Жутан Ердаулет

Химия

10 «Ә»

Карменова Н.К.

2 орын

Грамота

 

 

4

Султанова Гулнур

Химия

11 «Ә»

Нурмолдина М.

2 орын

 

 

 

5

Белгібай Сауат

Биология

8 «Б»

Тоқсанбекова Г.Б

1 орын

 

 

 

6

Кеңесов Нұрсат

Биология

8 «Д»

Жұмаханов Қ.Қ

2 орын

 

 

 

7

Бакибаева Адия

Биология

9 «Г»

Жұмаханов Қ.К.

2 орын

3 орын

 

 

8

Болатбекова Аружан

Биология

10 «В»

Жұмаханов Қ.К.

3 орын

 

 

 

9

Кенжина Самал

Биология

11 «Ә»

Тоқсанбекова Г.Б.

2 орын

3 орын

 

 

10

Оралбекова Саяжан

География

11  «А»

Болатбаева С.М.

3 орын

3 орын

 

 

11

Касенова Далеш

География

10 «Ә»

Бектаева А.М.

1 орын

3 орын

 

 

12

Салиева Сабина

География

9 «Ә»

 

 

 

 

 

13

Малбай Мирас

География

8 «Г»

 

 

 

 

 

 

 

Тарих бірлестігі оқушыларының олимпиадаларға қатысуы

 

Оқушы аты-жөні

Секция

Сыныбы

Мұғалім аты-жөні

Жетістіктері

аудан

қала

Республика

Халықаралық

1

Абдрязак Зейн

Қазақстан тарихы

8 «Ә»

 

 

 

 

 

2

Қали Камила

-//-

9 «Б»

Иманкулова Р.Т.

2 орын

 

 

 

3

Қайрат Айкүміс

-//-

10 «Ә»

Туленова Г.Ж.

1  орын

3 орын

 

 

4

Зейкелғаби  Әмір

Құқық

8 «Г»

Шайкенов С.С.

1 орын

 

 

 

5

Теміржанова Зарина

Құқық

9 «Б»

 

 

 

 

 

6

Салкен Әсел

Құқық

10 «Ә»

Туленова Г.Ж.

3 орын

 

 

 

7

Орақаев Олжас

Құқық

11 «Ә»

 

 

 

 

 

8

Жасуланова Жанель

Қазақстан тарихы

9 «А»

Иманқұлова Р.Т.

 

2 орын

 

 

9

Абиева Фариза

Қазақстан тарихы

 

11 «А»

Шайкенов С.С.

 

1 орын

 

 

 

Орыс тілі бірлестігі оқушыларының олимпиадаларға қатысуы

 

Оқушының аты-жөні

Пәні

Сыныбы

Мұғалімнің аты-жөні

Аудандық

Қалалық

Республикалық

Халықаралық

1

Калымтаева Камаль

Орыс тілі

8 «Б»

Баярстанова А.А.

2 орын

 

 

 

2

Аркен Карим

Орыс тілі

9 «А»

   Байшагирова Б.Д

3 орын

 

 

 

3

Садыкова Улпан

Орыс тілі

10 «Ә»

Малдыбаева А.А

3 орын

 

 

 

 

Ағылшын тілі бірлестігі оқушыларының олимпиадаларға қатысуы

 

Оқушының аты-жөні

Пәні

Сыныбы

Мұғалімнің аты-жөні

Аудандық

Қалалық

Республикалық

Халықаралық

1

Ербекей Ербол

Ағылшын

8 «А»

 

 

 

 

 

2

Нурланова Аружан

Ағылшын

9 «Ә»

 

 

 

 

 

3

Тулипбергенова Айым

Ағылшын

10 «Б»

Кайбалдина З.К.

2 орын

3 орын

 

 

4

Тоқсанова Нұрбақыт

Ағылшын

11 «А»

Тапиева Т.У.

 

 

 

 

 

 
    Диаграммадан, өткен жылдарға қарағанда 2018-2019 оқу жылында оқушылардың пән олимпиадасы бойынша жетістіктерінің артқанын көруге болады.

2017-2018 оқу жылында – 32 оқушы аудандық, 60 оқушы қалалық, 9 оқушы республикалық, 35 оқушы халықаралық олимпиада жеңімпазы болса, 2018-2019 оқу жылында 37 оқушы аудандық, 66 оқушы қалалық, 13 оқушы республикалық, 45 оқушы халықаралық олимпиада жеңімпазы атанды.

 

Жалпы мектеп оқушыларының 2018-2019 оқу жылындағы аудандық, қалалық, республикалық, пәндік, халықаралық сайыстарына қатысуы:

 

Атауы

Оқушылар саны

Жетістіктері

1

«Ғасырдан ғасырға» қалалық интеллектуалдық олимпиадасы

1

«Жас дарын» номинациясы

2

«Математика  және логика» олимпиадасы

3

2 орын

2орын

2орын

3

У.Жолдасбеков атындағы математика және механика халықаралық сайыс

1

1 орын

4

«Дарынды балаларға – талантты ұстаз» ХІ қалалық педагогикалық олимпиада

9

3 орын

5

Ө.М.Сұтланғазин атындағы халықаралық математикалық олимпиада

3

2 орын

3 орын

6

«Жарқын болашақ» олимпиадасы

2

2 орын

1 орын

7

«Полиглот» гуманитарлық  пәндері олимпиадасы

3

3 орын

2 орын

2 орын

8

Жаратылыстану бағытындағы «Юниор» олимпиадасы

7

2 орын

2 орын

2 орын

3 орын

3 орын

3 орын

9

«Жас эрудит» қалалық олипиадасы

6

3 орын

10

«Ақберген»

3

 

11

«Тарих ата » (қашықтық) олимпиадасы

1

1 орын

12

«Бастау» қалалық математикалық турнирі

3 топ

2 орын

13

Қ.Бітібаева атындағы қазақ тілі мен әдебиетінен Республикалық олимпиада

2

2 орын

14

«Ғылымдағы дебют» атты ғылыми жобалар конгресі

10

2 орын

2 орын

3 орын

3орын

1 грамота

15

4 сынып оқушылары арасында математика, дүниетану, қазақ тілі пәндерінен пәндік олимпиада

3

3 орын-3

 

16

7-8 сыныптар арасында өткен «Жас ғалым» олимпиадасы

2

2орын

17

«Сөз мерген» тіл танымдық олимпиадасы

2

1 орын

3 орын

18

Республикалық «Зерде» балалардың зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар сайысы

16

1 орын-4

2орын-5

3орын-7

 

 

19

Республикалық ғылыми жобалар конкурсының қалалық іріктеу кезеңі 9-11сыныптар

 

10

1 орын-2

2орын-4

3орын-4

20

«Бөбек» ҰҒПББСО (Алматы қаласы)

6

6 диплом

21

Ли В А атындағы математикалық турнир

1

2 орын

22

«Жас математик»

1

2 орын

23

«Алтын түлек» математикалық турнир

1

3 орын

24

Аудандық және қалалық пәндік олимпиада

59

Аудан

1 орын-4

2 орын-6

3 орын-8

Грамота-4

Қала

1 орын-6

2 орын-14

3 орын-21

Грамота- 5

25

Жоғарғы жылдамдықтағы радиотелеграфиядан ҚР Чемпионаты

4

3 орын-3

2 орын-1

26

Радиопеленгациядан  ҚР Чемпионаты

5

3 орын-5

2 орын-3

1 орын-5

27

Халықаралық олимпиадаға қатысқаны үшін

6

Грамота-3

3 орын-3

28

Академик Ө.М. Сұлтанғазин атындағы Халықаралық

математикалық олимпиадасы

1

2 орын

29

М.В.Ломоносов атындағы Мәскеу Мемлекеттік Университінің Нұр-Сұлтан қаласындағы филиалы мен мәдениет орталығы өткізген «И мы сохраним тебя, русская речь, великое русское слово» орыс тілі мен әдебиеті пәндерінен олимпиада

3

3 орын

30

Қоғамдық маңызы бар иннициативаларды дамыту фонды өткізген «Климат қобдишасы» халықаралық байқау

1

Алғыс хат

31

«Robofest  - 2018» қалалық мектепаралық жарыста «Кегелринг-квадро» номинациясы бойынша

1

3 орын

32

Жалпы орта, техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының білім алушыларына арналған ағылшын тілі «About me» байқауы

1

2 орын

33

«Жас ғалым-2019» Республикалық ғылыми-жоба

1

1 орын

34

Бала шабыты» Халықаралық конкурстық жобасының «Халық биі» номаницасы

 

1

Диплом Гран-При

35

Диплом «ROBOFEST»-2018Қалалық  мектепаралық жарыста «Кегельринг-квадро»номинациясы

1

3 орын

36

Техникалық  шығармашылық бойынша «Білім шыңы»атты қалалық  чемпионат

1

3 орын

37

Қазақ тілі мен әдебиетінен Абай атындағы I республикалық олимпиадасы

1

Грамота

38

«Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында өткізілген «Отанымды жырлаймын» үздік эссе қалалық конкурс жүлдегері

1

Грамота

 

«Үркер» сыйлығымен жылдық бағалары барлық пәндерден «үздік» және екіден көп емес бағасы «жақсы» болғанда, республикалық, халықаралық пәндік олимпиадалар, ғылыми жоба жарыстары / қашықтықтан өткен олимпиада мен ғылыми жоба кірмейді/ мен түрлі өнер байқаулары мен спорттық жарыстарда /рейтингке кіретін/ жүлделі орынд,арға ие болған, мектептің қоғамдық жұмысына белсене қатысқан оқушылар марапатталды.

            Мектепішілік ұйымдастыру комитетінің құрамы 2018 жылдың 8 мамырында №117 бұйрықпен бекітілді. «Үркер» сыйлығына үміткер оқушыларды іріктеу 2017 жылдың 16 мамыр күні жүргізілді. Сараптама комиссия мүшелеріне 11 оқушының портфолиосы ұсынылды.

            Сараптама комиссиясы оқушылардың портфолиосынмен танысып, жетістіктерін сараптай отырып, 10 оқушыны «Үркер» сыйлығына лайық деп шешті:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Қазақстан Республикасының сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі

"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы"

04.09.2019

Подробнее

Сұрақ-жауап